Evde Doğru Tansiyon Nasıl Ölçülür
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Nefroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tekin Akpolat, evde kullanılan tansiyon... Read More...
  • Home
  • Cyphx Web Tasarım

Cyphx Web Tasarım

CYPHX ile kurumsal web tasarımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. 7 senedir müşteri memnuniyeti odaklı vermiş olduğumuz web tasarımı, kurumsal bilgisayar bakımı, güvenlik kamerası, animasyon reklam banner hizmetlerimizden sizde faydalanabilirsiniz.
Yeni Türk Ticaret Yasasına Uygun Web Sitesi

Yeni Türk Ticaret Yasası ile birlikte 2007 yılından bu yana gündemde olan "Şirketlere Web Sitesi Zorunluluğu" ve "Şirkete ait verilerin yayınlanması" artık zorunlu.

Bizler, web sitenizin tasarımı ve dizaynı için kaçınılmaz olan;
Web kimliği
Görsellik ve Estetik
Grafik Tasarımı ve bütünlüğü
Animasyon
İçerik (Yazı ve resim) gibi unsurları sizin için hazırlamaktayız.

Tüm web tasarım ve web dizayn uygulamalarımızda ülkemizin koşullarını göze alarak web tasarımı projelerinin ekonomik olması gerektiğinin bilincindeyiz. Web tasarımı konusunda firmamız tüm müşterilerine gereken esnekliği tam anlamıyla göstermektedir.

Sağlıkta Son Gelişmeler

Dukan Diyeti
Her şeyi yeme özgürlüğü veren diyet!!! Kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız dukan diyeti dışına asla çıkmayıp, dukan diyetini bir hayat şekli olarak uygulayabilmelisiniz. Dukan diyetinde, size verilen miktarların dışına çıkmamalısınız. Ve yiyeceğiniz... Read More...
Full Review Bet365 www.bbetting.co.uk