Ameliyathanede Kolbastı
İNTERNETTEKİ video paylaşım sitesinde ‘Ameliyathanede kolbastı' başlığıyla yayınlanan ve 2 kişinin ameliyathanede ‘kolbastı' oynarken... Read More...
  • Home
  • Cyphx Web Tasarım

Cyphx Web Tasarım

CYPHX ile kurumsal web tasarımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. 7 senedir müşteri memnuniyeti odaklı vermiş olduğumuz web tasarımı, kurumsal bilgisayar bakımı, güvenlik kamerası, animasyon reklam banner hizmetlerimizden sizde faydalanabilirsiniz.
Yeni Türk Ticaret Yasasına Uygun Web Sitesi

Yeni Türk Ticaret Yasası ile birlikte 2007 yılından bu yana gündemde olan "Şirketlere Web Sitesi Zorunluluğu" ve "Şirkete ait verilerin yayınlanması" artık zorunlu.

Bizler, web sitenizin tasarımı ve dizaynı için kaçınılmaz olan;
Web kimliği
Görsellik ve Estetik
Grafik Tasarımı ve bütünlüğü
Animasyon
İçerik (Yazı ve resim) gibi unsurları sizin için hazırlamaktayız.

Tüm web tasarım ve web dizayn uygulamalarımızda ülkemizin koşullarını göze alarak web tasarımı projelerinin ekonomik olması gerektiğinin bilincindeyiz. Web tasarımı konusunda firmamız tüm müşterilerine gereken esnekliği tam anlamıyla göstermektedir.

Sağlıkta Son Gelişmeler

Amniyosentez'de Yeni Yöntem
HPT (Harmony Prenatal Test) Artık Türkiye'de!! Anne adaylarını tedingin eden ve bazende risk yaratabilen amniyosentez uygulaması öncesi başvurulabilecek yeni bir yöntem. Anneden alınan bir kaç damla kan örneği ile; anne karnındaki bebeklerinde taşıdığı genetik riskler %99,1... Read More...
Full Review Bet365 www.bbetting.co.uk