Endoskopik Müdahaleyle İz Kalmadan Yeniden Doğun
Estetik dünyası Botoks, dolgu ve ışık teknikleriyle tanıştığından bu yana, eskiye oranla çok daha uzun yıllar genç görünmeyi... Read More...

Ameliyathanede Kolbastı

İNTERNETTEKİ video paylaşım sitesinde ‘Ameliyathanede kolbastı' başlığıyla yayınlanan ve 2 kişinin ameliyathanede ‘kolbastı' oynarken çekilmiş görüntüleri.

Hastane yönetimi ‘kolbastı' oynayan iki kişinin hastanede ameliyathane teknisyeni sıfatıyla görev yaptıklarını açıkladı.


İnternetteki paylaşım sitelerinde yayınlanan ve ilgiyle izlenen ameliyathanedeki kolbastı görüntülerinin Şubat ayı içinde çekildiği anlaşıldı. “O gün ameliyathanede hiç vaka olmadığını, gece yarısına doğru son kontrolü yaptıktan sonra şakalaşmak ve stres atmak için kolbastı oynadıklarını, söylediler.

İşte o eğlenceli görüntüler...

Sağlıkta Son Gelişmeler

Dukan Diyeti
Her şeyi yeme özgürlüğü veren diyet!!! Kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız dukan diyeti dışına asla çıkmayıp, dukan diyetini bir hayat şekli olarak uygulayabilmelisiniz. Dukan diyetinde, size verilen miktarların dışına çıkmamalısınız. Ve yiyeceğiniz... Read More...
Full Review Bet365 www.bbetting.co.uk