Zayıflarken Yüzünüz Çökmesin
Zayıflarken yüzün çökmemesi için neler yapılabilir? Prof. Dr. Ahmet Karacalar cevapladı… Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Estetik... Read More...

Sık Sorulan Sorular

Soru 1: 2. El ile sıfır cihaz arasında teknolojik olarak ne fark vardır?

Olayın özünde intestinal sistemlerin görüntülenmesi vardır. Bu cihazlar görüntü transferinde CCD denilen 2.2mm.lik optik göz kullanırlar, bu optiğin 3.1 MP ya da 5Mp olmasını insan gözü algılayamaz. Arızalı cihazı satamayacağımızı biliyoruz .22 senedir bu piyasadayız!!

Soru 2 : Cihazların garanti süresi ne kadardır?

Sattığımız cihazların hastaya sokulan kısımları tamamen değiştirildiğinden cihazlar sıfırlanmış kabul edilir. Bu sebeple tüm fleksibıl cihazlara iki yıl süre ile garanti vermekteyiz.

Soru 3 : Cihazlardan herhangi biri arızalandığında yerine cihaz veriliyor mu ?

Endoskopi cihazları ister kullanım ister fabrikasyon arızalı olsun arızalanan cihazın yerine muhakkak eş değer de bir cihaz vermekteyiz. Ancak cihaz kullanım kaynaklı arıza yapmış ise kullanıcıdan belli bir kira ücreti talep etmekteyiz.

Soru 4 : Cihazların kullanıcı—hemşire eğitimini veriyor musunuz?

İster sıfır ister 2. el olsun endoskopi cihazları markası modeli ne olursa olsun %85 bakım sırasında arızalanır. Bu sebeple satılan yer neresi olursa olsun gerek kullanıcı doktora gerekse hemşiresine teorik ve pratik olarak en az 2 gün bakım onarım temizlik eğitimi verilir.

Soru 5 : Cihazları İstanbul’ a gelmeden görebilir miyim?

Tabii ki ; yeriniz neresi olursa olsun , istediğiniz cihaz ya da sistemleri yerinize kadar getirip demosunu yapabiliriz. Eğer alınacak sadece fiber optik bir sistem ise ; UÇAK bedeli , komple videoendoskopi seti ise kendi aracımızla (MAZOT BEDELİ) alıcıya ait olmak şartı ile.

Sağlıkta Son Gelişmeler

Dukan Diyeti
Her şeyi yeme özgürlüğü veren diyet!!! Kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız dukan diyeti dışına asla çıkmayıp, dukan diyetini bir hayat şekli olarak uygulayabilmelisiniz. Dukan diyetinde, size verilen miktarların dışına çıkmamalısınız. Ve yiyeceğiniz... Read More...
Full Review Bet365 www.bbetting.co.uk