Kanser Tedavisinde Çığır Açan Buluş
KOÜ Tıp Fakültesi`nde Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve ekibi tarafından uygulanan endoskopik yöntemle kanser riski taşıyan lezyonlar, özel... Read More...

Sık Sorulan Sorular

Soru 1: 2. El ile sıfır cihaz arasında teknolojik olarak ne fark vardır?

Olayın özünde intestinal sistemlerin görüntülenmesi vardır. Bu cihazlar görüntü transferinde CCD denilen 2.2mm.lik optik göz kullanırlar, bu optiğin 3.1 MP ya da 5Mp olmasını insan gözü algılayamaz. Arızalı cihazı satamayacağımızı biliyoruz .22 senedir bu piyasadayız!!

Soru 2 : Cihazların garanti süresi ne kadardır?

Sattığımız cihazların hastaya sokulan kısımları tamamen değiştirildiğinden cihazlar sıfırlanmış kabul edilir. Bu sebeple tüm fleksibıl cihazlara iki yıl süre ile garanti vermekteyiz.

Soru 3 : Cihazlardan herhangi biri arızalandığında yerine cihaz veriliyor mu ?

Endoskopi cihazları ister kullanım ister fabrikasyon arızalı olsun arızalanan cihazın yerine muhakkak eş değer de bir cihaz vermekteyiz. Ancak cihaz kullanım kaynaklı arıza yapmış ise kullanıcıdan belli bir kira ücreti talep etmekteyiz.

Soru 4 : Cihazların kullanıcı—hemşire eğitimini veriyor musunuz?

İster sıfır ister 2. el olsun endoskopi cihazları markası modeli ne olursa olsun %85 bakım sırasında arızalanır. Bu sebeple satılan yer neresi olursa olsun gerek kullanıcı doktora gerekse hemşiresine teorik ve pratik olarak en az 2 gün bakım onarım temizlik eğitimi verilir.

Soru 5 : Cihazları İstanbul’ a gelmeden görebilir miyim?

Tabii ki ; yeriniz neresi olursa olsun , istediğiniz cihaz ya da sistemleri yerinize kadar getirip demosunu yapabiliriz. Eğer alınacak sadece fiber optik bir sistem ise ; UÇAK bedeli , komple videoendoskopi seti ise kendi aracımızla (MAZOT BEDELİ) alıcıya ait olmak şartı ile.

Sağlıkta Son Gelişmeler

Amniyosentez'de Yeni Yöntem
HPT (Harmony Prenatal Test) Artık Türkiye'de!! Anne adaylarını tedingin eden ve bazende risk yaratabilen amniyosentez uygulaması öncesi başvurulabilecek yeni bir yöntem. Anneden alınan bir kaç damla kan örneği ile; anne karnındaki bebeklerinde taşıdığı genetik riskler %99,1... Read More...
Full Review Bet365 www.bbetting.co.uk